Cornish - Mořská sůl uzená 125g

Kód: SC095
Neohodnoceno
99,82 Kč 86,80 Kč bez DPH
Skladem

Cornish - Mořská sůl uzená 125g

Detailní informace

Detailní popis produktu

CORNISH - MOŘSKÁ SŮL UZENÁ

Mořská sůl s jemným kouřovým aroma, vyuzená na dubovém, jablečném a višňovém dřevě. Skvělá na ochucení masa či ryb před grilováním, výborná do dušených pokrmů i omáček.

Cornish mořská sůl je získávána z nejčistších vod (Grade A) u poloostrova Lizard v oblasti Cornwall, nejzápadnější části Velké Británie. Je sklízena ručně z odpařovacích misek, propláchnuta a sušena. Výsledkem je čistá a zářivě bílá sůl, která si zachovává více než 60 důležitých minerálů a stopových prvků přirozeně se vyskytujících v mořské vodě, jako jsou draslík, vápník či hořčík. Chuť této mořské soli je intenzivnější nežli u běžné stolní soli, k ochucení pokrmu tedy stačí menší množství, což je přínosnější také pro Vaše zdraví.

  • Složení :

    Mořská sůl uzená na dubovém, jablečném a višňovém dřevě, 100%

Doplňkové parametry

Kategorie: Mořské soli
Hmotnost: 0.14 kg
Počet v kartonu: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka mořské soli Cornish Sea Salt kombinuje původní metody získávání darů moře a moderního světa. Sůl v podobě vloček vznikne za pomoci elektrolytů získaných z přírodních mořských solí, které v solankách vytvářejí správné prostředí. Průběžně dochází k neustálé inovaci řad mořských solí s různou strukturou a úrovní krystalizace. Jedinečný minerální profil je dán ručním sklízením.