O nás

O Tony Bennett spol. s r.o.

Firma Tony Bennett byla založena v roce 1995. Jejím zakladatelem je Anthony David Bennett, který byl zároveň jedním z prvních podnikatelů v České republice, zabývající se dovozem prémiových značek čajů z Velké Británie.

Dnes, o více než čtvrt století později, firma nabízí přes 30 značek renomovaných výrobců, převážně z Evropy. Současně udržuje skladem na 1200 položek zboží. Klade přitom důraz na kvalitu dovážených potravin, které jsou velmi často dodnes vyráběny tradičními postupy.

Sídlo firmy je situováno na Kladně a jeho součástí je i hlavní sklad a výdejní místo. Příjezdová komunikace je soukromá a umožňuje bezproblémové parkování i zásobování.

Mezi hlavní odběratele patří velkoobchody, maloobchody, ale i nezávislé prodejny, hotely a restaurace. Pro vybrané obchodní partnery firma zajišťuje rozvoz vlastní flotilou dodávek. 

Díky vysoké flexibilitě připravujeme i nabídky na míru. Tu využívají podniky pro zvláštní příležitosti jako Vánoce, výročí, poděkování zákazníkům apod. 

Spolupracujeme

Jsme členem BCC (British Chamber of Commerce Czech republic), která pomáhá, prostřednictvím různých workshopů a eventů, firmám růst a my tyto eventy podporujeme.

Spolupracujeme s Nadačním fondem humanitární pomoci se sídlem v Dolanech, zaměřeným na matky v hmotné nouzi.

Podporujeme kladenský atletický meeting Kladno hází a kladenské memoriály.

 

Certifikáty

certifikát-BIO-dodavatel

Cupper-Tea-Organic-Certificate-22148-R-A-C-en-web-201022-to-31.1.2022-1

Lucien-BIO-certifikát-do-31.3.2022-SAS_-_Certificat_AB_V3-1

Morning-Foods-Organic-Cert-exp.-8.6.2021-1

</div

SKM_C22721033113480

prohlaseni_o_zpoplatneni_obalu_v_systemu_ekokom

SB-Organic-Cert-26.2.-2021-28.2.2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení