Cornish - Mořská sůl vločky 1kg

Kód: SC1000
Neohodnoceno
500,19 Kč 446,60 Kč bez DPH
Skladem

Cornish Mořská sůl vločky, 1000g

Detailní informace

Detailní popis produktu

CORNISH - MOŘSKÁ SŮL VLOČKY 

Jemná a křupavé solné vločky výborné na závěrečné dochucení pokrmů, především salátů a chuťovek.

Cornish mořská sůl je získávána z nejčistších vod (Grade A) u poloostrova Lizard v oblasti Cornwall, nejzápadnější části Velké Británie. Je sklízena ručně z odpařovacích misek, propláchnuta a sušena. Výsledkem je čistá a zářivě bílá sůl, která si zachovává více než 60 důležitých minerálů a stopových prvků přirozeně se vyskytujících v mořské vodě, jako jsou draslík, vápník či hořčík. Chuť této mořské soli je intenzivnější nežli u běžné stolní soli, k ochucení pokrmu tedy stačí menší množství, což je přínosnější také pro Vaše zdraví.

  • Složení :

    Mořská sůl, 100%

Doplňkové parametry

Kategorie: Mořská sůl
Hmotnost: 1 kg
Počet v kartonu: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka mořské soli Cornish Sea Salt kombinuje původní metody získávání darů moře a moderního světa.

Výroba této soli je stále inspirována původními metodami sklizně této "dobroty" oceánu. Mají neustále se vyvíjející řadu mořských solí, všechny s různou texturou, krystalizované a ručně sklízené, aby poskytly jedinečný minerální profil Cornish, díky kterému je její chuť tak výrazná.

Od skromných začátků na jižním cornwallském pobřeží se Cornish mořská sůl nyní přesunula na mezinárodní prodej ve více než 33 různých zemích.
Jejich typické kelímky se dobře usadily jak v podnicích oceněných michelinskou hvězdou tak na stolech domácích kuchařů, kteří oceňují nejen chuť, texturu a kvalitu řemeslné mořské soli, ale vzrušující všestrannost a kreativitu, kterou může vaření přinést.