Walkers - Čokoládové sušenky s kousky belgické čokolády 150g

Kód: W5073
Neohodnoceno
93,91 Kč 83,85 Kč bez DPH
Skladem (296 ks)

Walkers - Čokoládové sušenky s kousky belgické čokolády, 150g

Detailní informace

Detailní popis produktu

WALKERS BELGIAN CHOCOLATE CHUNK BISCUITS - ČOKOLÁDOVÉ SUŠENKY WALKERS S KOUSKY BELGICKÉ ČOKOLÁDY

Tyto skotské sušenky jsou pečené podle tradičního receptu a nabízejí jemnou a lahodnou chuť kousků belgické čokolády. Jsou bohaté a uspokojivé, takže jsou perfektní čokoládovou pochoutkou pro každou denní dobu. Rodina Walkerů osobně garantuje, že sušenky jsou vyráběny s použitím jen těch nejlepších surovin a splňují tradiční hodnoty a kvalitu.

Složení:
PŠENIČNÁ mouka (PŠENIČNÁ mouka, uhličitan vápenatý, niacin, železo, kyselina listová, thiamin), máslo (MLÉKO), cukr, kousky hořké čokolády (15%) (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin; přírodní vanilkové aroma), kousky mléčné čokolády (10%)(cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin; přírodní vanilkové aroma), odtučněné kakao, sušené odstředěné MLÉKO, kypřící látky: soda bikarbona, difosforečnan disodný.

 Informace pro alergiky:
Alergeny včetně obilovin obsahujících LEPEK, jsou ve složení vyznačeny TUČNĚ. Může obsahovat OŘECHY.

  • Výživové údaje ve 100g:

    Energetická hodnota 2120kJ / 507kcal,
    Tuk 25,5g (nasycené mastné kyseliny 15,9g)
    Sacharidy 62.8g (z toho cukry 36.6g)
    Vláknina 1,9g
    Bílkoviny 5,5g,
    Sůl 0,71g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušenky
Hmotnost: 0.21 kg
EAN: 039047050730
Počet v kartonu: 12

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Přímo ze skotské vysočiny přivážíme ty nejlepší máslové sušenky.

Vše začalo, když mladičký Joseph Walker v roce 1898 založil pekárnu a započal tak svou sušenkovou kariéru. K výrobě používal originální rodinné receptury a nejkvalitnější suroviny, které se daly sehnat. Dal tak vzniknout tradici skotských máslových sušenek s typickým tartanem na obalu. Základ tvoří vybrané máslo z Irska a Velké Británie, které sušenky tak proslavilo a dodává jim jejich typickou chuť. Ve variantách s čokoládou je použita pouze ta nejlepší belgická čokoláda. 
Josephovi se jeho business rozjel tak, že začal rozvážet své dobroty i do vedlejších skotských vesnic kolem Aberlouru v tažném voze poháněným koňmi. 

Z tohoto malého příběhu vznikla firma, která je známá po celém světě. Dokonce i její výsost královna Alžběta II. udělila značce oprávnění na dodávku křehkého pečiva a ovesných koláčků pro její osobní konzumaci. Dnes jsou to vnoučata a pravnoučata co firmu vedou a co se snaží vyrábět veškerou jejich nabídku se zřetelem na životní prostředí. 

V nabídce je široké spektrum velikostí i tvarů. Velmi oblíbené jsou plechové dárkové dózy.